Modul odměňování v myFOXu!

Modul odměňování v myFOXu nabízí zjednodušení procesu v oblasti...

Co modul odměňování v myFOXu nabízí?

  • Díky modulu odměňování probíhá roční revize mezd bez rozesílání emailů s excelovými soubory. V myFOXu je vždy připraven plánovací formulář pro každého vedoucího, který má ve své organizační struktuře IL zaměstnance.
  • Na formulářích jsou mimo jiné uvedeny aktuální informace o mzdách v daném týmu, doporučení pro jejich úpravu s možností komentáře a nový přehled po navržených úpravách. Nechybí ani přehled o čerpání tvého rozpočtu.
  • Po zadání návrhů na úpravy mezd ve tvém týmu budou formuláře pokračovat schvalovacím procesem přes vyššího nadřízného, Comp&Ben týmu a BU Heada.
  • Plánovači budou v průběhu schvalování informováni o každém pohybu svého formuláře pomocí e-mailových notifikací.
  • Po schválení všech formulářů budou vedoucí informováni, že mohou změny komunikovat zaměstnancům. Pro tento účel máme v systému připravené personalizované informační dokumenty, které obsahují přehled o původní a nové mzdě zaměstnance a poděkování za pracovní výkon.

Užij si revizi mezd novým způsobem.

Poznámka: V myFOXu probíhá schvalování tebou navržených úprav základních mezd (schvalování plánovacích formulářů) jen dvouúrovňově. Než tedy schválíš formuláře vašich podřízených plánovačů, zašleš je na revizi týmu odměňování, prober to se svým nadřízeným dle potřeby.

V případě dotazů prosím kontaktujte tým Odměňování a Benefitů.

Pro více informací mrkni na video-návod níže:

Zpět na úvod